KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15769153
nr 1576 9153
W. Richards, kor på höglandet. Signerad. Olja på duk, oramad. Bildmått: 40,5x60,5, oramad
Kondition: lagad, tidigare dukskador,
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:12:47
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr
450 kr
500 kr